Line Runner

Line Runner (Android) 3.8

Zręcznościówka na złamanie karku

Zalety

  • 10 tras i opcja treningu
  • Szybkie tempo gry

Wady

  • Grafika

Niezły
6

Line Runner to prosta, ale wciągająca gra zręcznościowa na Android. Proste sterowanie i dynamiczna rozgrywka to jej największe zalety. To produkcja dla fanów dużych prędkości i wysokiego poziomu trudności.

Zadaniem gracza w Line Runner jest przebiegnięcie jak najdłuższego odcinka najeżonej przeszkodami trasy. Należy wykazać się świetnym refleksem, aby przeskoczyć przeszkody lub się pod nimi przeczołgać. Gra posiada naprawdę zabójcze tempo, ale dla największych fanów tego typu gier to nie problem, a wyzwanie.

Grafika Line Runner jest prymitywna i schematyczna, podobnie jak oprawa dźwiękowa. Do dyspozycji mamy 10 różnych torów, oraz możliwość trenowania na nieco łatwiejszej trasie. Sterowanie jest bardzo łatwe - przyciskając w lewy dolny róg zmuszamy postać to przeturlania się, a tapnięcie prawego, dolnego rogu sprawi, że nasz ludzik podskoczy.

Line Runner to jedna z tych gier, które nie potrzebują świetnej grafiki, żeby przykuć gracza na dłuższą chwilę. Rozgrywka jest naprawdę wciągająca, a zdobyte wyniki dają dużą satysfakcję. Jeśli masz zwinne palce i nie straszny Ci dosyć wysoki poziom trudności, pobierz Line Runner.

Line Runner

Download

Line Runner (Android) 3.8

Opinie użytkowników o Line Runner